Krnovská házená prozatím žije

28. 3. 2011 Po 08.08 od Alois Balner | Zápas

V sobotu 26.4 hostili krnovští házenkáři velmi kvalitní tým Polanky nad Odrou ve kterém působí ostřílení ligoví hráči.
Hrálo se za velmi nepříznivého počasí na hraně regulérnosti. I přes tyto problémy byli domácí odhodláni uhrát co nejlepší výsledek. Nebylo daleko od překvapení a prohra Krnova 16:17 byla vůči domácím příliš krutá. V 1. poločase podali krnované velmi kvalitní výkon a výsledek 12:10 byl překvapením. Ve 2. poločase hosté svými zkušenostmi eliminovali tlak domácích a postupně získali mírnou převahu. I přesto domácí drželi, až do samotného závěru nerozhodný výsledek.
V 59 minutě rozhodla o ztrátě zisku bodů nepřesná střelba a špatná rozehrávka mladých házenkářů. Soupeř byl natolik zkušený, že nabídnutou šanci dokonale využil. Musím vyzvednout domácí hráče za enormní nasazení. Bohužel znovu se projevila nezkušenost mladých hráčů. Omluvou je skutečnost, že déšť a chlad činili mladíkům problémy ve zpracování a udržení míče.
Branky Krnova: Josef Bartoníček 7, Jaroslav Milko 6, Lukáš Polášek 2, Dalibor Zlomek 1.

Další utkání MSL sehrají krnovští házenkáři na domácím hřišti v sobotu 2.4. od 14.00 hod. Soupeřem bude kvalitní tým z Val.Meziříčí, ve kterém rovněž působí ligoví hráči ze Zubří a okolí. Srdečně zveme širokou sportovní veřejnost.

««« Předchozí text: Jarní část MSL začala

Následující text: Překvapení s titulkem Zasloužené »»»