Další skalp favorita

7. 5. 2011 So 19.59 od Alois Balner | Zápas

Krnovští házenkáři odehráli další mistrovské utkání na domácím hřišti. Soupeřem byl tým Nového Jičína, který je na 4 místě a ve svém středu má ligové hráče Kopřivnice. O to více se motivovalo domácí družstvo trenér Aloise Balnera a na hře jeho svěřenců to bylo znát. Krnované zahráli jeden z nejlepších zápasů sezony. Výsledek poločasu 18:13 dával určitou naději na úspěch. To se také potvrdilo a závěr utkání byl již exhibici domácích, o čemž svědčí výsledek zápasu 30:20. Znovu musím vyzvednout herní nasazení, disciplínu a touhu po vítězství. „Byl jsem mile překvapen kvalitní obranou, vynikajícími zákroky domácího brankáře a hlavně pestrou a rychlou hrou v útoku zakončenou tvrdou a přesnou střelbou“ :zhodnotil zápas trenér domácích Alois Balner.
Branky domácích: Josef Bartoníček 11, Jaroslav Milko 8, Patrik Rathai 7, Pavel Sluka 2, Tomáš Steuer 2.
Sestava: Lukáš Dorazil, Josef Bartoníček, Jaroslav Milko, Patrik Rathai, Pavel Sluka, Dalibor Zlomek, Jíří Rabinský, Roman Vrbas, Lukáš Daněk, Tomáš Zdráhal, Tomáš Steuer. Pro nemoc nehráli Lukáš Polášek, Petr Fojtík a Josef Adámek.
Po tomto kole se znovu vyhoupl do čela střelců J.Bartoníček, který nastřílel úctyhodných 118 branek v této sezóně. Zároveň postoupilo družstvo Krnova o příčku výše na 9 místo.

Ke škodě samotného oddílu je skutečnost, že o své další působení musí zápolit obálkovou metodou o pronájem tenisových kurtů na atletickém stadionu patřící od 1.1. 2011 městu. Tyto kurty oddíl renovoval a 20 let se o ně vzorně stará. Jsou zdrojem financí na činnost oddílu a zajišťují jeho existenci jako jediného zástupce házené v bruntálském regionu. Oddíl hospodaří vesměs bez dotací s vyrovnaným rozpočtem. V případě, že neuspějeme, házená po 47 letech nepřetržitého působení v Krnově končí a bude to velmi smutná tečka za aktivní a úspěšnou činností oddílu.

Další utkání sehrají krnovští házenkáři na horké půdě ve Veselé v neděli 15.5.

0 komentářů

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: